Nedávný rozsudek Nejvyššího správního soudu (NSS) změnil dosud ustálenou praxi při stanovení daně z nabytí nemovitých věcí. Zajímá vás, k jaké změně došlo? Přihlaste se do členské zóny a přečtěte si nově přidaný článek od autorky knihy “Bytové domy, zdroj příjmů a povinností” Ing. Simony Kropáčkové. UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY OSMD: Připomínáme, že všech výhod členství […]

Nedávný rozsudek Nejvyššího správního soudu (NSS) změnil dosud ustálenou praxi při stanovení daně z nabytí nemovitých věcí. Zajímá vás, k jaké změně došlo?

Přihlaste se do členské zóny a přečtěte si nově přidaný článek od autorky knihy “Bytové domy, zdroj příjmů a povinností” Ing. Simony Kropáčkové.

UPOZORNĚNÍ PRO ČLENY OSMD: Připomínáme, že všech výhod členství v OSMD, tedy i v vstupu do členské zóny našeho webu, mohou podle platných Stanov využívat pouze ti z vás, kteří zaplatili do 15. 3. daného roku členský poplatek. Pokud jste zaplatili a přesto se Vám nedaří se do členské zóny dostat, může být důvodem špatné přiřazení platby za členství způsobené například nesprávně vyplněným variabilním symbolem. V tom případě prosím kontaktujte pražskou kancelář (ideálně emailem).