Občanské sdružení majitelů domů v ČR, z. s. (OSMD) Vás srdečně zve na semináře, které jsou určeny pro zástupce obcí a majitele domů v ČR. Semináře jsou součástí podzimní série seminářů JAK LÉPE SPRAVOVAT BYTOVÝ FOND.  Kdy: 24.10. 2018,  10:00 – 12:30 Kde: Adalbertinum, Československé armády 300, Hradec Králové   Název semináře: Správa a údržba […]

Občanské sdružení majitelů domů v ČR, z. s. (OSMD) Vás srdečně zve na semináře, které jsou určeny pro zástupce obcí a majitele domů v ČR.

Semináře jsou součástí podzimní série seminářů JAK LÉPE SPRAVOVAT BYTOVÝ FOND. 

Kdy: 24.10. 2018,  10:00 – 12:30

Kde: Adalbertinum, Československé armády 300, Hradec Králové  

Název semináře: Správa a údržba atraktivity bytového fondu

Přednášející: RNDr. Tomislav Šimeček, předseda OSMD

Kapacita přednášky v Hradci Králové je už téměř naplněna, prosím pokud jste z blízkého okolí, přihlašujte se raději do Pardubic.


Semináře jsou součástí podzimní série seminářů JAK LÉPE SPRAVOVAT BYTOVÝ FOND. 

Kdy: 25.10.2018, 10:00 – 12:30 

Kde: PVV, s.r.o., Ideon Pardubice, Jiráskova 1963, Pardubice  

Název semináře:  Správa a údržba atraktivity bytového fondu

Přednášející: RNDr. Tomislav Šimeček, předseda OSMD

Účast na seminářích je bezplatná. Přihlášení předem je nutné. Přihláška je možná přes formulář níže. Přihlášeným zájemcům bude odeslán potvrzovací email. Do té doby je jeho přihláška zatím nepotvrzena. 

 “Odesláním přihlášky dává přihlašovaný účastník souhlas se zpracováním osobních údajů pořadatelem a zároveň uděluje souhlas k zasílání aktuálních informací pořadatelem. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat. Pořadatel bude svěřené osobní údaje přihlášených chránit a nakládat s nimi v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).”