Občanské sdružení majitelů domů v ČR, z. s. (OSMD) Vás srdečně zve na seminář, který je určen pro zástupce obcí a majitele domů v ČR. Seminář je součástí podzimní série seminářů JAK LÉPE SPRAVOVAT BYTOVÝ FOND.  Kdy: 3.10. 2018,  10:00 – 12:30 Kde: v konferenčním sále budovy E – centrum, Guldenerova 17, Plzeň  Název semináře: […]

Občanské sdružení majitelů domů v ČR, z. s. (OSMD) Vás srdečně zve na seminář, který je určen pro zástupce obcí a majitele domů v ČR.

Seminář je součástí podzimní série seminářů JAK LÉPE SPRAVOVAT BYTOVÝ FOND. 

Kdy: 3.10. 2018,  10:00 – 12:30

Kde: v konferenčním sále budovy E – centrum, Guldenerova 17, Plzeň 

Název semináře: Správa a údržba atraktivity bytového fondu

Přednášející: RNDr. Tomislav Šimeček, předseda OSMD

Účast na seminářích je bezplatná. Přihlášení předem je nutné. Přihláška je možná přes formulář níže. Přihlášeným zájemcům bude odeslán potvrzovací email. Do té doby je jeho přihláška zatím nepotvrzena. 

 “Odesláním přihlášky dává přihlašovaný účastník souhlas se zpracováním osobních údajů pořadatelem a zároveň uděluje souhlas k zasílání aktuálních informací pořadatelem. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat. Pořadatel bude svěřené osobní údaje přihlášených chránit a nakládat s nimi v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).”