Nakladatelství VOX na začátku července 2017 vydalo knížku s názvem „Bytové domy – zdroj příjmů i povinností“, jejíž autorkou je Ing. Simona Kropáčková. Kniha je aktuálním průvodcem bytovou problematikou, na jejím vzniku se významně podílelo i OSMD; autorsky přispěl a její obsah redigoval předseda RNDr. Tomislav Šimeček, mezi autory dále nalezneme spolupracující daňovou poradkyni Ing. […]

Nakladatelství VOX na začátku července 2017 vydalo knížku s názvem „Bytové domy – zdroj příjmů i povinností“, jejíž autorkou je Ing. Simona Kropáčková.

Kniha je aktuálním průvodcem bytovou problematikou, na jejím vzniku se významně podílelo i OSMD; autorsky přispěl a její obsah redigoval předseda RNDr. Tomislav Šimeček, mezi autory dále nalezneme spolupracující daňovou poradkyni Ing. Magdalenu Čudovou, odbornici na rozúčtování tepla Věru Brodeckou a další autory. Kniha je vítaným pomocníkem pro ty, kteří se věnují nájemnímu bydlení.


Pokud patříte mezi členy OSMD, můžete „Bytové domy“ zakoupit v centrální kanceláři OSMD v Mánesově ulici v úředních hodinách nebo po předchozí telefonické domluvě. Také je možno nechat si ji zaslat doporučeně za poštovné 70 Kč – nutno zaplatit předem na účet, v případě zájmu kontaktujte prosím kancelář.


Cena pro členy OSMD činí 300 Kč vč. DPH.