Jedná se jeden z nejčastějších dotazů našich členů: Jak správně postupovat při zvyšování nájemného? Hned tři články k tématu najdete ve Střeše č. 4/2018, která byla právě přidána do členské zóny. Tři odborné články od právních zástupců hovoří v první řadě o nutnosti písemného návrhu na zvýšení nájemného. V právě vycházející Střeše č. 4 najdete […]

Jedná se jeden z nejčastějších dotazů našich členů: Jak správně postupovat při zvyšování nájemného? Hned tři články k tématu najdete ve Střeše č. 4/2018, která byla právě přidána do členské zóny.

Tři odborné články od právních zástupců hovoří v první řadě o nutnosti písemného návrhu na zvýšení nájemného. V právě vycházející Střeše č. 4 najdete i vzor, jak by tento návrh měl vypadat.

Dále se dočtete o pouličním graffiti a způsobech, jak s ním bojovat, nechybí daňové okénko – tentokrát na téma “Daňové odpisy u spoluvlastnictví při nabytí dalšího podílu na nemovité věci” a další zajímavosti. Více k aktuálnímu číslu zde

Pro členy OSMD je Střecha ke stažení v členské zóně.

Pokud nejste našimi členy a chtěli byste se jimi stát a využívat všechny členské výhody, nastudujte si prosím podmínky členství a případně vyplňte přihlášku. Pokud se přihlásíte a zaplatíte členství od konce roku, platí vám i na následující kalendářní rok (2019).