Redakce členského časopisu Střecha se rozhodla zaměřit v posledním letošním čísle na vaši ochranu před požárem. Proto se hlavním tématem Střechy 4/2017 stala požární bezpečnost bytových domů. Kromě toho vás čeká ještě spousta užitečného čtení, například daňové novinky Ing. Čudové, o motivačním příspěvku pro studenty a dalších zajímavých ekonomických otázkách píše Ing. Simona Kropáčková, nechybí […]

Redakce členského časopisu Střecha se rozhodla zaměřit v posledním letošním čísle na vaši ochranu před požárem. Proto se hlavním tématem Střechy 4/2017 stala požární bezpečnost bytových domů. Kromě toho vás čeká ještě spousta užitečného čtení, například daňové novinky Ing. Čudové, o motivačním příspěvku pro studenty a dalších zajímavých ekonomických otázkách píše Ing. Simona Kropáčková, nechybí právní pojednání tentokrát ve dvojité dávce (vyjádření k rizikovému chování sousedů, resp. nájemců, sepsal JUDr. Odehnal a k úskalí výpovědi nájmu pronajímatelem bez výpovědní doby se vyjadřují Mgr. Sucharda a Mgr. Sláma), problematiku smluv s vodárnami shrnul předseda OSMD doktor Šimeček, vrátili jsme se také k tématu pojištění odpovědnosti a čekají vás i další zajímavé články.

Proto pokud jste našimi členy, můžete se přihlásit do  “členské zóny” našeho webu a Střechu č. 4 si pročíst – třeba hned teď.