Současná komplikovaná situace na trhu s byty zapříčiňuje, že poptávka po nájemním bydlení výrazně převyšuje nabídku.   Inzeráty s nabídkou pronájmu se stávají hodně sledovanou oblastí, a je tomu tak i v případě našeho vlastního realitního serveru PronajemOdMajitele.cz V tuto chvíli má tento realitní server přes tisíc “lajků” na Facebooku. Pokud jste náš člen a […]

Současná komplikovaná situace na trhu s byty zapříčiňuje, že poptávka po nájemním bydlení výrazně převyšuje nabídku.   Inzeráty s nabídkou pronájmu se stávají hodně sledovanou oblastí, a je tomu tak i v případě našeho vlastního realitního serveru PronajemOdMajitele.cz

V tuto chvíli má tento realitní server přes tisíc “lajků” na Facebooku. Pokud jste náš člen a disponujete volným bytem, neváhejte jej inzerovat právě na našem inzertním portálu – z něj bude inzerát exportován na Facebook, kde zůstane vystaven. 

Připomínáme, že o úspěchu inzerátu rozhoduje i popis nabízeného bytu a také fotky, které do inzerátu umístíte. Tvorbě inzerátů a jejich umísťování na server PronajemOdMajitele jsme se podrobně věnovali ve Střeše č. 2/2016 na str. 10 – 13. 

V neposlední řadě připomínáme, že při umístění inzerátu na server PronajemOdMajitele máte jakožto člen OSMD nárok na ověření zájemců o pronájem  v nebankovních registrech – ke každému inzerátu pro 2 osoby. Stačí se přihlásit do členské zóny, v sekci Vznik nájmu najít formulář “Ověření bonity zájemce o pronájem”  a dále postupovat dle instrukcí.