Rádi bychom připomněli našim členům, že mají možnost dozvídat se nové informace týkající se pronajímání v tzv. členské zóně webu OSMD. Vstup do členské zóny je z titulní stránky webu (tedy z této stránky) vpravo nahoře – menu “Členská zóna” nebo v levém menu – “Členská zóna” (zde si můžete rovnou vybrat, do jaké sekce […]

Rádi bychom připomněli našim členům, že mají možnost dozvídat se nové informace týkající se pronajímání v tzv. členské zóně webu OSMD.

Vstup do členské zóny je z titulní stránky webu (tedy z této stránky) vpravo nahoře – menu “Členská zóna” nebo v levém menu – “Členská zóna” (zde si můžete rovnou vybrat, do jaké sekce se chcete podívat).

Nově v členské zóně přibyla například prezentace z lednové přednášky o spoluvlastnictví od Mgr. Antonína Kazdy, nebo informace o výši inflace za rok 2019 (inflace byla 2,8%).

Dále by vás mohlo zajímat:

Daňová problematika – přidány informace k cestovním náhradám

V archivu přednášek – informace k optickým kabelům instalovaným firmou Cetin

Ve Vzniku nájmu – Právo  nájemce na úroky z jistoty (dříve kauce)

V členské zóně také naleznete archiv časopisu Střecha od roku 1995 do současnosti.

Zavítejte proto do členské zóny, je to jedna z vašich členských výhod! Heslo ke vstupu jste obdrželi po vyplnění přihlášky. Nevíte-li si rady, kontaktujte prosím kancelář.

Pokud nejste našimi členy a chtěli byste se jimi stát, přečtěte si vše o podmínkách členství a přihlášce.