GRANTY VLASTNÍKŮM PAMÁTKOVĚ VÝZNAMNÝCH OBJEKTŮ – PRAHA Informace platné pro rok 2017 Pokud vlastníte nemovitost v pražské památkové zóně a máte v plánu Vaši nemovitost zvelebovat, bude vás zajímat vypsání grantů odborem památkové péče. Tyto granty jsou každoročně poskytovány na nemovité kulturní památky, na nemovité objekty v Pražské památkové rezervaci a ve vesnických rezervacích na […]

GRANTY VLASTNÍKŮM PAMÁTKOVĚ VÝZNAMNÝCH OBJEKTŮ – PRAHA

Informace platné pro rok 2017

Pokud vlastníte nemovitost v pražské památkové zóně a máte v plánu Vaši nemovitost zvelebovat, bude vás zajímat vypsání grantů odborem památkové péče.

Tyto granty jsou každoročně poskytovány na nemovité kulturní památky, na nemovité objekty v Pražské památkové rezervaci a ve vesnických rezervacích na území hl. m. Prahy (Stodůlky, Ruzyně), na nemovité objekty v památkových zónách v hl. m. Praze a na restaurování movitých kulturních památek.

Kompletní informace je dostupná na webu Prahy (http://pamatky.praha.eu) a přehledné informace s odkazy o dotacích a grantech naleznete tradičně na webu OSMD v části “péče o nemovitost“.