Na co se můžete těšit ve Střeše číslo 3/2016? Posledním dílem seriálu o opravě fasád vás provede Ing. Kolomazník, tentokrát zejména praktickými radami, kde a jak získat povolení k opravě fasády, popis opravy samotné a pás slov o její další údržbě. Dozvíte se nezbytné právní minimum ohledně stavebních prací  v sousedním domě a s tím souvisejícím omezením […]

Na co se můžete těšit ve Střeše číslo 3/2016? Posledním dílem seriálu o opravě fasád vás provede Ing. Kolomazník, tentokrát zejména praktickými radami, kde a jak získat povolení k opravě fasády, popis opravy samotné a pás slov o její další údržbě.

Dozvíte se nezbytné právní minimum ohledně stavebních prací  v sousedním domě a s tím souvisejícím omezením vašich vlastnických práv, prostor věnujeme také grantům Hl.m. Prahy určeným pro vlastníky památkové významných objektů. Nebude chybět ani  pozastavení se nad neefektivností českého systému v oblasti sociálních dávek a další zajímavé články. Na Střechu 3/2016 se můžete již těšit začátkem října v členské zóně!

Chcete číst dál?

Staňte se naším členem a získejte přístup k celému článku a spoustu dalších výhod!

Ještě nemáte účet? Zaregistrovat se