Vložení nabídky pronájmu Zadání nabídky, aktivace, deaktivace i znovu vystavení nabídky je zdarma. Nabídky jsou trvale archivovány a je možné je kdykoli opět vystavit. Přehled výhod inzertního portálu pronájmu nemovitostí. Přístup pro zadávání nabídky nemovitostí získá každý člen sdružení majitelů nemovitostí automaticky poté, co se stane členem OSMD. Výhody členství jsou popsány na webu www.OSMD.cz. Výše […]

Vložení nabídky pronájmu

Zadání nabídky, aktivace, deaktivace i znovu vystavení nabídky je zdarma. Nabídky jsou trvale archivovány a je možné je kdykoli opět vystavit.
Přehled výhod inzertního portálu pronájmu nemovitostí.
Přístup pro zadávání nabídky nemovitostí získá každý člen sdružení majitelů nemovitostí automaticky poté, co se stane členem OSMD. Výhody členství jsou popsány na webu www.OSMD.cz.
Výše ročního členského příspěvku je 800 Kč / 1. rok a 700 Kč v každém dalším roce. Vyřízení přihlášky člena je dostupné on-line. 

Kde zadat nabídku pronájmu

Přihlašovací stránka pro členy do správy nabídek pronájmu je na adrese clen.osmd.cz.

Postup vložení nabídky

● Staňte se členy našeho sdružení. Přihlášku vyplňte online a uhraďte členský vklad. Získáte přihlašovací údaje do členské zóny se všemi členskými výhodami.
● Na webu OSMD se přihlaste do členské zóny.
1. Zvolte způsob zobrazování

Chcete číst dál?

Staňte se naším členem a získejte přístup k celému článku a spoustu dalších výhod!

Ještě nemáte účet? Zaregistrovat se