Informace platné pro rok 2021 Pokud vlastníte nemovitost v pražské památkové zóně a máte v plánu Vaši nemovitost zvelebovat, možná by Vás mohla zajímat informace, že odbor památkové péče vypisuje každoročně granty vlastníkům památkově významných objektů. Tyto granty jsou každoročně poskytovány na nemovité kulturní památky, na nemovité objekty v Pražské památkové rezervaci a ve vesnických rezervacích na území […]

Informace platné pro rok 2021

Pokud vlastníte nemovitost v pražské památkové zóně a máte v plánu Vaši nemovitost zvelebovat, možná by Vás mohla zajímat informace, že odbor památkové péče vypisuje každoročně granty vlastníkům památkově významných objektů.

Tyto granty jsou každoročně poskytovány na nemovité kulturní památky, na nemovité objekty v Pražské památkové rezervaci a ve vesnických rezervacích na území hl. m. Prahy (Stodůlky, Ruzyně), na nemovité objekty v památkových zónách v hl. m. Praze a na restaurování movitých kulturních památek.

Odbor památkové péče hl. města Prahy pořádá pro zájemce zdarma přednášky s názvem „Jak podat žádost o grant“,  termíny těchto přednášek bývají zpravidla v červnu a v září. Kapacita semináře je omezena a účast je možná pouze po registraci – více info ZDE a kontakty na konci tohoto článku.

Granty hl. m. Prahy jsou určeny především na zachování či

Chcete číst dál?

Staňte se naším členem a získejte přístup k celému článku a spoustu dalších výhod!

Ještě nemáte účet? Zaregistrovat se