Nakladatelství VOX na začátku července 2017 vydalo knížku s názvem “Bytové domy – zdroj  příjmů i povinností”, na níž se autorsky podílelo i naše sdružení. Autorka knihy Ing. Simona Kropáčková spolu s kolektivem autorů – odborníků na daná témata bytové problematiky – informuje o nejčastějších problémech v oblasti nemovitostí, a to v širších právních a […]

Nakladatelství VOX na začátku července 2017 vydalo knížku s názvem “Bytové domy – zdroj  příjmů i povinností”, na níž se autorsky podílelo i naše sdružení. Autorka knihy Ing. Simona Kropáčková spolu s kolektivem autorů – odborníků na daná témata bytové problematiky – informuje o nejčastějších problémech v oblasti nemovitostí, a to v širších právních a daňových souvislostech. Mezi autory naleznete předsedu OSMD pana doktora Tomislava Šimečka, daňovou poradkyni spolupracující s OSMD Ing. Magdalenu Čudovou, paní Věru Brodeckou – odbornici v oblasti rozúčtování služeb a další.

Knihu je možné zakoupit v centrální kanceláři OSMD v Mánesově ulici v úředních hodinách nebo po předchozí telefonické domluvě. Také je možno nechat si ji zaslat doporučeně za poštovné 70 Kč – nutno zaplatit předem na účet, v případě zájmu kontaktujte prosím kancelář.

Cena pro členy OSMD činí 300 Kč vč. DPH.

Chcete číst dál?

Staňte se naším členem a získejte přístup k celému článku a spoustu dalších výhod!

Ještě nemáte účet? Zaregistrovat se