Občanské sdružení majitelů domů v ČR (OSMD) je dlouholetým členem mezinárodní organizace majitelů nemovitostí Union Internationale de la Propriété Immobilière / International Union of Property Owners (UIPI). Mezinárodní organizace majitelů nemovitostí se sídlem v Bruselu byla založena v roce 1923 a sdružuje 26 organizací majitelů realit z různých evropských zemí. Čestný předseda OSMD RNDr. Šimeček byl zároveň vícepresidentem UIPI […]

Občanské sdružení majitelů domů v ČR (OSMD) je dlouholetým členem mezinárodní organizace majitelů nemovitostí Union Internationale de la Propriété Immobilière / International Union of Property Owners (UIPI).

Mezinárodní organizace majitelů nemovitostí se sídlem v Bruselu byla založena v roce 1923 a sdružuje 26 organizací majitelů realit z různých evropských zemí.
Čestný předseda OSMD RNDr. Šimeček byl zároveň vícepresidentem UIPI a působil zde rovněž jako předseda Housing & Rentals Committee (Bytová a nájemní komise). Současný předseda OSMD Ing. Milan Krček se pravidelně účastní jednání výkonného výboru UIPI. Členové OSMD tak mají zajištěn přístup k informacím týkajících se bytové problematiky na evropské úrovni, včetně připravovaných legislativních norem.

Podrobné informace o Union Internationale de la Propriété Immobilière najdete na www.uipi.com

Member of the European Housing Forum