Probíhá testovací provoz portálu ...
osmd

Přijaté zálohy na energie a DPH

Jste plátci DPH? Přijímáte zálohy na energie, které účtujete s DPH na výstupu? Pak vás může zajímat, kdy máte státu odvést DPH z těchto přijatých záloh. Podle zákona o DPH je plátce DPH povinen přiznat daň z přijaté zálohy ke dni přijetí úplaty. To však v některých případech neplatí. Daňový balíček nám přinesl nový § 20a zákona o dani z přidané hodnoty.

.... dokončení článku naleznete v sekci členská zóna

Kalendář událostí


 

Redakční systém

www.flexisite.cz

Webdesign FlexiSystems s.r.o.